Hit XI kolejki w Ostródzie!!!

Już jutro 19.10.2014 Sokół Ostróda na własnym obiekcie podejmie Stomil Olsztyn. To spotkanie bezapelacyjnie jest hitem  XI kolejki. Olsztynianie tracą do naszego zespołu tylko jeden punkt i mają mecz zaległy dlatego podopieczni Marcina Babalskiego to spotkanie muszą wygrać chcąc utrzymać się w samym czubie tabeli. Nasz jutrzejszy przeciwnik może pochwalić się małą ilością straconych bramek - 7. Stomilowcy także sporo strzelają -19. W poprzedniej kolejcie Stomil uległ Startowi Działdowo 1:2. Sokoły przez ostatnie dwie kolejki strzelili 6 bramek nie tracąc żadnej. Co ciekawe z Ostródy jeszcze żadnej drużynie w tym sezonie nie udało się wywieźć kompletu punktów. Miejmy nadzieje że tak pozostanie po jutrzejszym meczu.

Sokół Ostróda vs Stomil Olsztyn 13:30 Stadion przy ul. Wyszyńskiego

Serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków !!!