Co słychać w zespole juniorów??

22 stycznia juniorzy ostródzkiego Sokoła wrócili do treningów. Podopieczni Marcina Babalskiego trenują cztery razy w tygodniu. Jak narazie zawodnicy pracują głównie nad wytrzymałością ale stopniowo treningi będą lżejsze. Mamy także za sobą pierwszą grę kontrolną. Co prawda to był mecz z juniorami młodszymi który wygraliśmy 4:2 ale gra była daleka od ideału oraz od tego co zespół prezentował jesienią zwłaszcza w końcówce. Jeśli chodzi o kwestię transferów to z zespołu nikt nie odejdzie o ile wiadomo. Na kolejne pół roku zostanie z nami wypożyczony z Olimpii Elbląg Kordian Szramowski. Kontuzjowani zaś są Rafał Malinowski który wróci za około 3 tygodnie a także Piotr Petaś który jest po zabiegu pleców i nie wiadomo ile potrwa jego rekonwalescencja. W najbliższy czwartek 12.02.2015 Sokół w meczu sparingowym podejmie zespół Motoru Lubawa z którym mierzymy się w lidzę. Liga najprawdopodobniej ruszy 3-4 kwietnia a więc mamy jeszcze sporo czasu na szlifowanie formy.