Przygotowania w pełni!!!

Juniorzy ostródzkiego Sokoła mają za sobą bardzo pracowite miesiące w przygotowaniach do rundy rewanżowej. Podopieczni Marcina Babalskiego zaliczają w tygodniu 3 jednostki treningowe plus sparingi. Do rozpoczęcia rundy wiosennej dokładnie pozostał miesiąc. Przypomnijmy OKS zajmuje 3 miejsce w ligowej tabeli ze stratą 4 punktów do liderującego Startu Działdowo. Dotychczas zespół rozegrał pięć gier kontrolnych ze zmiennym szczęściem.

Sokół vs Sokół jr młodsi 6:3

Sokół vs Motor Lubawa 1:2

Sokół Tęcza Miłomłyn 2:2

Sokół vs Ewingi 1:6

Sokół vs Płomień Turznica 6:1

Przed nami jeszcze 4 mecze sparingowe w tym dwa z Kormoranem Zwierzewo następnie z juniorami Huraganu Morą oraz mecz wewnętrzny w juniorami młodszymi. Zespół pod względem fizycznym wygląda dobrze został jeszcze miesiąc więc jest jeszcze sporo czasu na poprawienie błędów w naszej grze. Ana wiosne ... czas pokaże.